BOND Reality - rozširujeme tím najlepších agentov na realitnom trhu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1,00 EUR/hod.
    Progresívne ohodnotenie v závislosti od výkonu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Hlavná náplň práce zahŕňa:
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností
Starostlivosť o pridelenú databázu klientov
Vykonávanie obhliadok, fotodokumentácia
Komunikácia a obchodné jednania s klientmi
Realizácia obchodných prípadov
Možnosť vybudovania vlastného obchodného tímu realitných maklérov
Motivačné progresívne provízie

Benefity a ďalšie výhody:

BOND reality sú spoľahlivým agentom pre všetkých, ktorí kupujú, predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosti akéhokoľvek typu. Patríme medzi najväčšie a najskúsenejšie realitné kancelárie na Slovensku. Sme zakladajúcim členom Asociácie realitných maklérov.

• zaujímavá a dynamická práca v spoločnosti, ktorá má na SK trhu významné postavenie
• progresívne finančné ohodnotenie
• štandardné pracovné nástroje: mobil, PC , internet
• bezplatné pravidelné kvalitné vzdelávanie a školenie
• firemný sociálny program
• možnosť profesionálneho rastu
• ostatné výhody na osobnom pohovore

"Svoje životopisy posielajte na email"

Všeobecne požadované znalosti:

Ste srdcom obchodník, chcete dobre zarábať a pritom pracovať s profesionálmi? Rozširujeme náš skvelý tím realitných maklérov.

Čo vyžadujeme:
primerané sebavedomie, chuť niečo dokázať
vynikajúce komunikačné schopnosti
samostatný, flexibilný a organizačný typ
silná orientácia na zákaznícky servis
priebojnosť, lojalita, vytrvalosť
vlastné auto výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word