Skladník

03.03.2021 TINRON, s.r.o.
Miesto práce: Pezinok - Grinava
Bratislava, Okres Pezinok; Pezinok
Pozícia / odvetvie: Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 980 - 1180 EUR
Základ + Prémie + Kilometrovné.
Dochádzkový bonus
Možnosť nadčasov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kumulovaná pozícia. Práca vo vonkajších aj vnútorných skladoch a dielni. Vychystávanie a výdaj výrobkov. Fyzický príjem materiálov. Prípadný rozvoz objednávok prevažne na stavby, nákup a dovoz materiálu vozidlami do 3,5 t.
Občasná práca s VZV, pomocné práce vo výrobe. Zarytý Nefajčiar!!!

Benefity a ďalšie výhody:

Dobré autobusové i vlakové spojenie. Ubytovanie neposkytujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: do obsadenia pozícií

Vážni záujemcovia zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní. Ponuka platná do obsadenia pozícií.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Pozícia NIE JE vhodná pre ženy, seniorov, zahraničných uchádzačov, študentov a SZČO!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Skladové hospodárstvo

Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou, skladové hospodárstvo.
Vodič dodávky do 3,5t (plachta), prípadne nad 3,5t.
Vítané sú skúsenosti s prácou v kovovýrobe, stavebníctve či strojárstve.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC, ...
Zarytý Nefajčiar!!!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba a dodávka vzduchotechniky, kovovýroba - výrobky z plechov a železa.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

TINRON, s.r.o.
Nová 5
Pezinok
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mikuš Juraj, Ing.
Nová 5, Pezinok, 90203, Slovenská republika
Tel: 0903301186