Nástrojár do automotive

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1680 - 2050 EUR
    Základná mzda 1680 eur + príplatky do výšky 250 eur a príplatky za zmennosť.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 11.7.2024

​Hľadáme šikovného nástrojára s nadšením pre vec a technickým zmýšľaním do našej automotive firmy.

​Náplň práce:
​- udržiavanie bezproblémového chodu prevádzky výroby s cieľom optimalizovať pracovný proces,
​- zabezpečovanie všetkých činností ako demontáž, úpravy, opravy, technické zmeny, opätovné zloženie a iné tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do 100 %-ného funkčného stavu,
​- zabezpečenie obsluhy, leštenia, čistenia, brúsenia a opravy konvenčných strojov a zariadení v kovovej konštrukcii,
​- kontrola pri otvorení nástroja resp. formy funkčnosť všetkých jeho častí bez ohľadu na dôvod poruchy,
​- navrhovanie zmien pre vylepšenie technického chodu nástrojov,
​foriem.​

Benefity a ďalšie výhody:

​➡️ Možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s
​progresívnym rastom produkcie
​➡️ Príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe
​➡️ Finančná odmena za životné, pracovné jubileum
​➡️ Finančná odmena pri zapojení sa do programu "nájdi si kolegu"
​➡️ Zamestnanecká doprava
​➡️ Bohatý sociálny program (Mikulášske balíčky, Vitamínové balíčky a
​ovocie ku Dňu zdravia, Darčeky pri príležitosti Dňa detí, Dňa žien…)
​➡️ Veľa zábavy na spoločenských a firemných akciách (Family day,
​Vianočný večierok…)
​➡️ Dotované stravovanie
​➡️ Multisport karta
​➡️ Bezplatné právne poradenstvo​

- Vzdelanie v odbore nástrojár (na údržbe), mechanik, nastavovač, strojný mechanik, resp. zámočník (nástrojár vo výrobe)
​- Skúsenosti so vstrekolismi, prax v oblasti nástrojov a foriem,
​- Zváračský a viazačský preukaz
​- VZV výhodou
​- Technická a manuálna zručnosť,
​- Dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii,
​- Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť.​

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

Oblasť pôsobenia:

Výroba motorových vozidiel

Adresa:

M&M Personal s. r. o.
Velkomoravská 2910/38A
901 01 Malacky
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lucia Adamová
Velkomoravská 2910/38A, Malacky, 901 01, Slovenská republika
Tel: 0800221500

Pozícia / odvetvie: Nástrojár
Dátum zverejnenia: 20.07.2024

Iné možnosti práce