Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako technik údržby so zaujímavým platovým ohodnotením - 1 450€ zabezpečený firemný doprava

TRANSFER International Staff k.s.12.07.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice; Michalovce, Trebišov
Košice - Kechnec

Pozícia / odvetvie

Výroba; Inžinier údržby, Strojník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu obsadzujeme pracovnú pozíciu Technik údržby.

Čo bude tvojou náplňou práce ?

- Udržiavať plynulý chod výrobných liniek

- Riešiť a odstraňovať poruchy na výrobných zariadeniach

- Vykonávať údržbu a opravy strojov a zariadení

- Optimalizovať výrobné procesy

- Diagnostika chýb

Ponúkaný plat

1450 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda od 1 061 EUR (finálna výška zákl. mzdy závisí od skúseností kandidáta) + bonus za plnenie cieľov 130 EUR + príplatky nad rámec zákonníka práce + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- Výkonnostný bonus až 130 €
- Vianočný bonus až 300 €
- Seniority bonus
- Čisté a bezpečné pracovné prostredie
- Kvartálne bonusy za nulový absentizmus až 75 €
- Príspevok na cestovné
- Možnosť osobného rozvoja
- Bezproblémový prechod do kmeňa spoločnosti - možnosť týždenných záloh - bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Je manuálne zručný a vie riešiť technické problémy

- Ochota pracovať na zmeny

- Ol. vyhláška § 21
- výhodou (možnosť obnovenia)

- Čitanie technických výkresov a el. schém
- Má prax v oblasti údržby a opráv výrobných zariadení
- Má základné znalosti z elektrotechniky a mechaniky

- Veľká výhoda

- Stredoškolské vzdelanie
- samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
83102 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Jakub Strnad
Tel: 0940509817

Reaguj na ponuku