Java programátor - Junior

 • Miesto práce:
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  1200 - 1500 EUR
  Mzda sa skladá zo základnej zložky + pohyblivej zložky mzdy, ktorá je závislá od mesačného hodnotenia a výsledkov práce v aktuálnom mesiaci. Nástupný plat závisí od praktických schopností a vedomostí uchádzača.
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:
 • Termín nástupu do práce:
  dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Fullstack vývoj webovej aplikácie v jazyku Java, primárne vo frameworku Vaadin – skúsenosti s ním sú veľkou výhodou. Aplikácia je z oblasti bezpečnosti práce a je využívaná personalistami, technikmi a zdravotnou službou. Mali by ste zodpovednosť za údržbu existujúcich modulov ale aj tvorbu nových podľa zadania.
V prípade potreby (a znalostí) Vás vieme čiastočne využiť aj na výpomoc s vývojom ďalších, nových/existujúcich aplikácií (Android aplikácia, LMS).

Zručnosti:
JAVA (min. verzia 8), CSS
MySQL, EclipseLink/Hibernate JPA
Git
Intellij
REST
Docker
Maven

Výhodou:
Vaadin framework, UML, android, LMS moodle, UX, správa Linuxu, návrhové vzory

Osobnostné predpoklady:
Samostatnosť, logické myslenie, flexibilita, spoľahlivosť

Benefity a ďalšie výhody:

o práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
o možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
o dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám
o príspevok zamestnávateľa do III. piliera
o pružná pracovná doba
o firemný mobil s neobmedzeným paušálom
o služobný notebook
o zľavy na produkty a služby spoločnosti
o Multisport karta
o firemné akcie, Teambuilding

Informácie pre uchádzača:

Oslovení budú len vybraní uchádzači.
CV zaslať na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské s maturitou
 • Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk (začiatočník - A2)
 • Vhodné pre absolventov:
  Áno
 • Vodičský preukaz:
  B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

BOZPO, s.r.o. je na slovenskom trhu lídrom v poskytovaní komplexných služieb BOZP. Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci (BOZP) je v najúspešnejších spoločnostiach významným ukazovateľom úrovne vyspelosti a starostlivosti. Je prvoradou zárukou ochrany zdravia a spokojnosti zamestnancov ako i verejnosti.
Spoločnosť BOZPO, s.r.o. vznikla v roku 2003 ako nástupca fyzických osôb podnikajúcich v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci od roku 1996, ktoré poskytovali služby hlavne malým a stredným podnikom pôsobiacim na regionálnej úrovni. Cenné praktické skúsenosti boli získané praxou v tomto období a to v oblasti bezpečnosti banského a stavebného priemyslu ako i praxou v štátnom odbornom dozore a inšpekcii práce.
Postupne sa naša spoločnosť vyprofilovala z regionálnej úrovne a v súčasnosti poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia po celom území SR a na požiadanie aj v ČR. Naši klienti sú firmy s rôznym počtom zamestnancov s rôznymi zameraniami podnikania.
Preferovanými oblasťami je automobilový priemysel a stavebníctvo, kde naša spoločnosť poskytuje zmluvný outsourcing v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci najväčším spoločnostiam pôsobiacim v Európskej únii a na Slovensku.
Náš špecializovaný outscourcing preventívnych a ochranných služieb preberá v plnej miere na seba zmluvnú a obchodnú zodpovednosť za služby. Jednou z jeho najväčších devíz je šetrenie ľudskými zdrojmi v nadväznosti na kvalitu a efektivitu.
Jednou z našich zásad je snaha o dlhodobú a konštruktívnu spoluprácu. Flexibilita a ochota účasti pri riešení vzniknutých problémov u klienta je samozrejmosťou bez rozdielu jeho veľkosti, či samotnej závažnosti problému.
V súčasnosti zamestnávame 200 zamestnancov a z toho 90 v profesii bezpečnostný a autorizovaný bezpečnostný technik. Tento tím je aktuálne doplnený ďalším potrebným počtom externých dodávateľov, čím sa radíme medzi najväčšiu spoločnosť zabezpečujúcu BOZP dodávateľským spôsobom.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.

Adresa:

BOZPO, s.r.o.
Ciglianska cesta 3C
971 01 Prievidza
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Miriam Kováčová
Ciglianska cesta 3C, Prievidza, 971 01, Slovenská republika
Tel: 0918 898 610

Pozícia / odvetvie: Java programátor
Dátum zverejnenia: 22.07.2024

Iné možnosti práce