Strojník nakladača - práca na dohodu, Levice

Danucem Slovensko a.s.20.07.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Levice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame príležitosť privyrobiť si a pomôcť nám v dovolenkovom období na prevádzke betonárne v Leviciach (možná aj dlhodobá brigáda).

Náplňou práce je predovšetkým nakladanie a vykladanie materiálu/kameniva v procese výroby čerstvého betónu.

Podmienkou je prax a platný strojnícky preukaz na nakladač.

Práca dostupná ihneď.

Upresnenie platových podmienok

6,20€/hod

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

7.8.2024

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s., je súčasťou globálnej skupiny CRH, ktorá patrí k lídrom v oblasti stavebných materiálov. Na Slovensku prevádzkuje dve cementárne, a rovnako aj sieť betonární, kameňolomov či štrkovní. V rámci svojej dcérskej spoločnosti Ecorec vyrába z odpadu alternatívne palivo, v spoločnosti Ferrobeton zasa prefabrikáty, a v rámci svojej dcérskej spoločnosti TransPlus poskytuje aj logistické služby. Je jedným z najvýznamnejších regionálnych zamestnávateľov a vo svojom podnikaní sa riadi princípmi udržateľnosti, a tiež inklúzie a diverzity.

Adresa

Danucem Slovensko a.s.
Rohožník
90638 Rohožník
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Natália Žuľová

Reaguj na ponuku