Mzdová účtovníčka

Penta Hospitals SK, a. s.19.07.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice


Pozícia / odvetvie

Mzdový účtovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Otvorili sme pre Vás ďalšiu príležitosť pre stabilné zamestnanie v perspektívnej, etablovanej spoločnosti. V našich centrách zdieľaných služieb v Košickej a Bratislavskej centrále chceme posilniť náš skvelý tím mzdáriek.   Ako Mzdová účtovníčka v spoločnosti Penta Hospitals SK môžete očakávať najmä tieto aktivity: * hlavnou úlohou bude zabezpečenie spracovania a zúčtovania miezd za pridelený okruh našich zamestnancov * spracovanie personálnej agendy v súvislosti so mzdami * prípravu štatistík súvisiacich so mzdami a zdravotníckymi zamestnancami * komunikáciu so ZP, SP a ďalšími inštitúciami v súlade s platnou legislatívou SR * kompletné spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov fyzických osôb * kompletné spracovanie zrážok zo mzdy zamestnanca ( prednostné, neprednostné zrážky na základe exekučných príkazov) * spoluprácu pri vytváraní interných smerníc * podporu pri spracovaní dochádzky   Osobnostné predpoklady a zručnosti: * Minimálne 2-ročné skúsenosti v HR oblasti - mzdová a dochádzková agenda * Skúsenosti so spracovaním miezd pre minimálne 350 zamestnancov * Znalosť slovenskej legislatívy (Zákonník práce, zákon o sociálnom zabezpečení,...) *  MS Office - užívateľ (primárne Excel) * Zodpovednosť, proaktivita, zmysel pre detail, systematickosť * Schopnosť odolávať časovému a pracovnému stresu.

Ponúkaný plat

1400 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Poskytujeme benefity pre rodinu, zdravie, voľný čas a kultúru.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Analytické schopnosti Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Logické myslenie, dôslednosť, systematickosť Ovládanie práce s PC (SAP, Excel, Word; Azure výhodou), Rešpekt Skúsenosti s pracovno-právnou legislatívou Tímovosť Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti


Adresa

Penta Hospitals SK, a. s.
Einsteinova 23-25
85101 Bratislava 5
Slovenská republika


Kontaktné údaje

Lojeková Barbara
Tel: +421918867320


Reaguj na ponuku