• Miesto práce:
    Vajnorská 100/A
    831 04 Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2000 EUR
    Mzda je zložená z fixnej časti (2 000€) a atraktívnej výkonnostnej odmeny, ktorá je pri splnení plánu bez horného ohraničenia.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Sme obchodná firma s viac ako 32 ročnou históriou, zameraná na import a export poľnohospodárskych komodít

Náplň práce na pozícii Obchodný manažér:
- Riadenie obchodnej činnosti v súlade so strategickými cieľmi
- Analýza trhu a vývojových trendov
- Reprezentácia spoločnosti na obchodných stretnutiach so stálymi
partnermi, potenciálnymi klientami a ďalšími subjektami
- Vyjednávacie schopnosti u kandidáta sú nevyhnutnou podmienkou
- Starostlivosť o existujúcich klientov
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Reporting výsledkov vedeniu spoločnosti
- Kandidát má na starosti nákup a predaj poľnohospodárskych komodít
- Komplexné riešenie obchodných prípadov
- Znalosť poľnohospodárskych komodít, krmív, hnojív a chémie a takisto
prehľad v logistike výhodou

Benefity a ďalšie výhody:

- priestor na realizáciu a odborný rast
- motivujúce výkonnostné finančné ohodnotenie
- pracovný telefón, notebook, automobil
- možnosť využívať auto aj na súkromné účely
- teambuldingy, školenia, zážitkové a voľnočasové benefity
- lekárska starostlivosť v réžii zamestnávateľa
- a mnoho iných výhod

Za prejavený záujem pracovať v našej firme Vám vopred ďakujeme. Zaslané životopisy budú posúdené a telefonicky budú kontaktovaní len uchádzači, ktorých profil najviac spĺňa požadované kritériá.

- Samostatnosť
- Flexibilita
- Zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť a lojalita
- Ekonomické znalosti
- Obchodné zručnosti
- Komunikácia v slovenskom, anglickom/nemeckom jazyku
- Aktívny vodič
- Reprezentatívne vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zaoberajúca sa tuzemským i zahraničným obchodom v oblasti agrokomodít s významnou pozíciou na trhu od roku 1992.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom

Adresa:

Arimex Bratislava spol. s r. o.
83104 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Kristína Rebrová
Vajnorská 100/A, Bratislava, 83104, Slovenská republika
Tel: 0910485700

Pozícia / odvetvie: Obchodný manažér
Dátum zverejnenia: 19.07.2024

Iné možnosti práce