Python POS Backend Developer

Informácie o pracovnom mieste

2514000 - Aplikačný programátor

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: - Vývoj a údržba backendových častí POS riešenia napísaného v jazyku Python (Django Framework)
- Návrh a implementácia RESTful API rozhraní
- Práca s PostgreSQL databázou, vrátane návrhu a optimalizácie databázových štruktúr a dotazov
- Implementácia a správa cache systémov pomocou Redis-u
- Integrácia tretích strán a externých služieb do POS riešenia
- Spolupráca s frontend vývojármi na zabezpečení hladkej komunikácie medzi backendom a frontendom
- Účasť na celom životnom cykle softvérového vývoja, vrátane návrhu, vývoja, testovania, nasadzovania a údržby
- Monitorovanie a optimalizácia výkonu vyvíjaného POS riešenia

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 500 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa - informatika - 25 Informatika a výpočtová technika

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Cudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2

Počítačové zručnosti: Databázy - PostgreSQL - vysoká
Programovanie - Python - Programovanie - Python

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
finančná a ekonomická gramotnosť
informačná gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
komunikácia v cudzom jazyku
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
matematická gramotnosť
prezentovanie
rozhodovanie
samostatnosť
technická gramotnosť
tímová práca
vedenie motorových vozidiel

Osobnostné predpoklady: analytické myslenie
asertivita
cieľavedomosť
dominantnosť
empatia
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pamäť
pozornosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
sebaistota
sebaovládanie
spoľahlivosť
technický talent
trpezlivosť
vnútorná stabilita

Ďalšie požiadavky: Nutným predpokladom pre úspešného kandidáta je praktická skúsenosť s implementáciou POS systémov, eKASA riešení, ako aj znalosť súvisiacej legislatívy platnej na územii SR. Znalosť integračných rozhraní platobných terminálov a súvisiacich riešení (traveldata, skidata, qerko, d-edge, ...) výhodou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

BACKBONE, s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Informatika - software / Telekomunikácie / Programátor
Dátum zverejnenia: 30.05.2024

Iné možnosti práce