Zástupkyňa vedúcej predajne - Dolný Kubín

Informácie o pracovnom mieste

5223001 - Predavač v obchodnej prevádzke

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Pekáreň DOBROTA Orava, s.r.o. príjme zástupkyňu vedúcej predajne do podnikovej predajne na Matúškovej ulici 1637/15. Pracovná doba je na dve zmeny ( ranná, poobedná ) v čase od 4:30 hod – 13:00 hod / 10:30 hod – 18:30 hod. Mzda 5,83 EUR/HOD. Možnosť celkového hrubého zárobku 1.100 – 1.250 eur.

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovný čas: 04:30 - 13:00
10:30 - 18:30

Zmennosť: dvojzmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 5,83 €
za hodinu

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Excel - elementárna
Kancelárske balíky - Microsoft Word - elementárna
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavkyPonúkame prácu v nových, moderných a príjemných priestoroch , zamestnaneckú zľavu vo výške 20% na naše výrobky, stravné lístky v hodnote 5,85 eur.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

DOBROTA Orava, s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Marketing, reklama, PR / Obchod / Predavač / Vedúci úseku predajne
Dátum zverejnenia: 03.06.2024

Iné možnosti práce