učiteľ/ka nižšieho stredného odborného vzdelávania ZŠ s VJM

Informácie o pracovnom mieste

2341002 - Učiteľ základnej školy

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: učiteľ pre nižšie odborné vzdelávanie ZŠ
Požadované: Vzdelanie podľa zákona 138/2019 o pedag. a odborných zamestnancoch, žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis, súhlas so sprac. os. údajov, doklad o dosiahnutom vzdelaní, ČV o bezúhonnosti, doklad o štátnej skúške

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 10

Počet hodín za týždeň: 23.0

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 358/2017 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov.

Druh voľnej pracovnej pozície: Štátnozamestnanecké voľné pracovné miesto

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - 78 Učiteľstvo predmetov v kombináciách

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Cudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2
maďarský vysoká – vysoká C1 a C2

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Excel - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft PowerPoint - pokročilá

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
informačná gramotnosť

Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť
trpezlivosť
sebaovládanie
empatia

Ďalšie požiadavky: ZŠ s VJM. Potrebná je aspoň maturita z maďarského jazyka, ďalej aprobácia: biológia, chémia, náboženská výchova. Termín pohovoru je 14.08.2024 o 09:50 hod v budove ZŠ s VJM Veľké Dravce 220.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Obec Veľké Dravce

Pozícia / odvetvie: Vzdelávanie a školstvo / Učiteľ 1.stupňa ZŠ / Učiteľ na strednej škole
Dátum zverejnenia: 30.05.2024

Iné možnosti práce