Kuchár/ka v školskej jedálni

Informácie o pracovnom mieste

5120000 - Kuchár (okrem šéfkuchára)

Pracovná oblasť: Gastronómia

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: - riadi sa pokynmi hlavnej kuchárky
- príprava a výdaj jednoduchých nápojov, šalátov, príloh a polievok
- odoberanie vzoriek jedla s predpísanou evidenciou
- v čase neprítomnosti hlavnej kuchárky plní jej funkciu
- prestieranie pre deti v jedálni, zber použitého inventáru, umytie
- umývanie čierneho riadu, zariadenia a priestorov kuchyne
- čistenie zeleniny, ovocia a zemiakov
- dodržiavanie predpisov HACCP, osobnej hygieny

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 6

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 998 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Ponúkané výhody: 5 dní dovolenky navyše
2 dni voľna navyše (tzv. sick days)
Odmena pri jubileu
13.plat
Príspevok do DDS
„Dochádzkový“ bonus

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Prax: aspoň 1 rok

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Ďalšie požiadavky: Zdravotný preukaz

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Pozícia / odvetvie: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo / Kuchár / Šéfkuchár
Dátum zverejnenia: 30.05.2024

Iné možnosti práce