HUNTER - Senior obchodný zástupca pre HORECA

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 EUR
    základná mzda od 1300 € + výkonnostné bonusy (výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta; konkrétna výška bonusov a celkového možného hrubého zárobku bude upresnená uchádzačom na osobnom stretnutí)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme HUNTERA!

Do našej spoločnosti hľadáme senior obchodného zástupcu - HUNTERA, ktorého primárnou úlohou je akvizícia nových zákazníkov. Región, v ktorom pôsobí je Banskobystrický kraj.

Náplň práce:

  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov v HORECA segmente.
  • Vytváranie dlhodobých vzťahov s klientmi.
  • Prezentácia produktov a služieb spoločnosti potenciálnym zákazníkom.
  • Príprava a realizácia obchodných ponúk a zmlúv.
  • Monitorovanie trhu a identifikácia nových obchodných príležitostí.
  • Spolupráca s internými tímami na zabezpečenie spokojnosti zákazníkov.
  • Dosahovanie stanovených obchodných cieľov a KPI.

Benefity a ďalšie výhody:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa však dynamicky prispôsobuje trhu
  • prispôsobenie dochádzky v rámci možností danej pozície
  • firemný automobil aj na súkromné účely
  • úrazové a životné poistenie
  • 25 dní dovolenky pre každého
  • Cafeteria 280€ kredit na nákup benefitov podľa vlastného výberu
  • Multisport karta za zvýhodnenú cenu
  • firemné produkty za zvýhodnené ceny - „Pepsi stánok“
  • spoločenské a športové akcie pre zamestnancov

    Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti Mattoni 1873. Starostlivo posúdime predpoklady všetkých uchádzačov a v čo najkratšom čase budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

    • znalosť HORECA trhu je podmienkou
    • minimálne 1 ročná prax v obchode v segmente HORECA
    • komunikačné a prezentačné zručnosti
    • analytické myslenie pri riešení problémov
    • skúsenosti s vyjednávaním
    • tímový hráč
    • preferujeme uchádzača s bydliskom v rámci zvereného regiónu

      Požiadavky na zamestnanca

      • Minimálne požadované vzdelanie:
        vyššie odborné vzdelanie