custom-banner

Konštruktér CATIA (Ref. č.: 130-10-43839)

Informácie o pracovnom mieste

Ovládaš tolerančné kalkulácie a CAD systémy Ti nie sú cudzie? Vyznáš sa v technických výkresoch a hovoríš plynulo po anglicky? Náplň práce: - 3D design v CATIA V5 - Vývoj nových technických opatrení + analýza výhod a nevýhod - Technické výpočty (napr. váha, montážny priestor, stabilita) - Definovanie rozmerov dielov a kalkulácia tolerančných reťazcov - Tvorba technických nákresov, BOM’s a relevantnej dokumentácie - Zaistenie nákladov a kvality používaného dizajnu - Podpora kontinuálneho procesu zlepšovania

Benefity a ďalšie výhody:

- Atraktívny bonusový systém vyplácaný na základe internej smernice - Letný a zimný bonus až do výšky 700€po splnení kritérií - Finančná odmena za odporučenie známeho - Finančná odmena za zlepšovacie návrhy - Ročná odmena za splnenie cieľov - Flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života - Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v roku

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- Skúsenosti s CAD systémami - Angličtina na úrovni B2 (plynulá komunikácia) - Znalosť tolerančných kalkulácií a výpočtov fyzikálnych veličín - Čítanie technických výkresov - Základný prehľad v materiáloch (najmä kovoch a plastoch)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Konštruktér
Dátum zverejnenia: 21.07.2024

Iné možnosti práce