custom-banner

Automechanik (Ref. č.: 130-18-43838)

Informácie o pracovnom mieste

Máš skúsenosti na pozícii automechanika a poradíš si s rôznymi opravami? Nebojíš sa výziev a trúfneš si na mechanika nákladných áut? Tvojou náplňou práce bude: - diagnostika a zisťovanie porúch - servisné prehliadky a opravy nákladných vozidiel Volvo a Renault - mechanické opravy vozidiel - opravy motorov a prevodoviek - pravidelný servis vozidiel - práca s opravárenskými manuálmi

Benefity a ďalšie výhody:

- motivačné odmeňovanie - príspevok na vzdelávanie - odmeny za výkon

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- prax v odbore aspoň 2 roky - ochota pracovať na zmeny - prax v oprave nákladných vozidiel výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Automechanik
Dátum zverejnenia: 23.07.2024

Iné možnosti práce