Elektrikár - elektrotechnik

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    7,00 EUR / hod. v závislosti od predošlých skúseností je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Rozširujeme stavebné partie o šikovných elektrikárov.

Vašou pracovnou náplňou bude hlavne:

  • opravy elektrických zariadení na prevádzke,
  • opravy porušených napájacích káblov,
  • elektrické inštalácie, opary, revízie,
  • dohľad nad fungovaním el. strojov, prístrojov a zariadení na výrobnej prevádzke,
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Práca si vyžaduje aj cestovanie za stavebnými zákazkami v pôsobnosti závodu Žilina, ubytovanie a dopravu Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Žilina.

Benefity a ďalšie výhody:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 70 ročnou tradíciou na stavebnom trhu
  • mzda vyplatená vždy včas so všetkými príplatkami v zmysle Zákonníka práce (cestovné náhrady, stravné, príplatky v zmysle Zákonníka práce - práca cez víkend, príplatky za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce)
  • bezplatné vzdelávanie v podobe školenia s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii
  • príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • odmena za odporučenie nového kolegu
  • Multisport karta
  • zabezpečené ubytovanie a doprava na miesto stavby

  • osvedčenie „samostatný elektrotechnik“ - vyhláška 508 § 22
  • fyzická zdatnosť
  • spoľahlivosť, praktické myslenie
  • samostatnosť, zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou