custom-banner

Poď pracovať ako Teamleader do výrobnej spoločnosti! (Ref. č.: 100-18-43828)

Informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce bude : - vedenie, riadenie a motivovanie výrobného tímu, - zabezpečenie plnenia KPI´s, - deľba práce na oddelení, - účasť na nábore nových členov tímu, - adaptácia novonastúpených operátorov, - vedenie docházdky svojho tímu, - zabezpečovať dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel BOZP a PO na pracovisku. Miesto výkonu práce : Partizánske Práca v trozjmennej prevádzke (6-14, 14-22, 22-6) Viac info na tel.č. 0911 013 906.

Benefity a ďalšie výhody:

- bonus za prítomnosť 60€, - výkonnostný bonus 10%, - ročný bonus do výšky mesačnej mzdy, - príspevok na III.pilier, - príspevok na dovolenku 100€, - platené prestávky naviac, - refferál bonus vo výške 300€, - sociálne aktivity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, - zľava na nákup výrobkov 50%,

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosť s vedením tímu, - dobré komunikačné zručnosti, - zodpovednosť, - vodičský preukaz - B (aktívny šofér)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Vedúci výroby
Dátum zverejnenia: 18.07.2024

Iné možnosti práce