Hotelová recepčná

Informácie o pracovnom mieste

Hlavnou náplňou práce bude:

  • práca s ubytovacím systémom Noris,
  • práca s rezervačnými portálmi Booking, Expedia,
  • vytváranie rezervácii, ubytovanie hostí, komunikácia s hosťami (osobná, telefonická, mailová),
  • práca s pokladňou a v bare,
  • príprava raňajok, obsluha počas raňajok.
  • príprava raňajkového bufetu, ostatné pomocné práce podľa pokynov nadriadeného

  • Pracuje sa v nepretržitej prevádzke, pracovná doba:
  • Denná zmena: od 6.00 – do 18.00 hod.
  • Nočná zmena: od 18.00 – 6.00 hod

Benefity a ďalšie výhody:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • mzda vyplatená vždy včas,
  • možnosť dlhodobej spolupráce,
  • príjemný malý kolektív,
  • motivačné odmeny,
  • príplatky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu

  • znalosť Anglického jazyka, úroveň (B1), Nemeckého jazyka (A2)
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, čestnosť, bezúhonnosť
  • zmysel pre detail a poriadok
  • dochvíľnosť pozitívny prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou