custom-banner

Špecialista údržby (Ref. č.: 118-10-43827)

Informácie o pracovnom mieste

- analýza zhromaždených dát z oddelenia údržby a výroby, - nastavenie kľúčových ukazovateľov pre monitorovanie technologických parametrov - vypracovanie analýz technických porúch a určenie koreňovej príčiny a z nej vyplývajúce opatrenia na predchádzanie vznik porúch, - monitoring, vyhodnocovanie, optimalizácia a reportovanie spotreby energií

Benefity a ďalšie výhody:

- strava na pracovisku bez doplatku, - príspevok na cestovanie podľa miesta bydliska, - dochádzkový bonus, - masáže priamo na pracovisku počas pracovnej doby, - podpora vzdelávania zamestnancov, - aktivity pre zamestancov a rodinných príslušníkov.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- min. SŠ vzdelanie ukončené maturitou v technickom obore, - analytické myslenie a zameranie sa na hľadanie neustálych zlepšení, - skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Lakýrnik, lakovač
Dátum zverejnenia: 18.07.2024

Iné možnosti práce