custom-banner

Skladník Horný Hričov- práca vhodná aj pre ženy

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Horný Hričov
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1020 EUR
    - 60€ dochádzkový bonus,
    - prémie 20% podľa pravidiel spoločnosti
    - príplatky nad rámec zákonníka práce (nadčas v sobotu 100 % priemerného zárobku, za poobednú zmenu 0,50 Eur/hod., za prostredie 0,55 Eur/hod.​)
    - vianočný bonus a ďalšie odmeny
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Ponúkame prácu v sklade v 2 zmennej prevádzke (ranná od 6:00-14:00 a poobedná zmena 14:00-22:00).
Náplň práce:
- práca na NZV - nízkozdvižnom vozíku - vychystávanie tovaru na paletu podľa požiadaviek zákazníka
- práca v suchom sklade s potravinami a drogériou
- práca so skenerom
- udržiavanie skladových priestorov v čistote

Benefity a ďalšie výhody:

- príspevok na stravovanie nad rámec zákona (na rannej zmene možnosť stravovania v jedálni)
- školenie na NZV (nízkozdvižný vozík)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno