Technik Údržby (Ref. č.: E_DSN_RZ_33/2024)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trenčín

Pozícia / odvetvie

Údržbár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:

zabezpečovanie prevádzkyschopnosti, pravidelných preventívnych kontrol a údržby elektrotechnických zariadení a rozvádzačov v rozsahu oprávnenia;

stavebných častí (drobné práce), zdravotechniky (drobné práce), ostatné bežné činnosti súvisiace s prevádzkovou údržbou budov a TZB;

operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek;

zabezpečenie starostlivosti, údržby a opravy zariadení v platnom harmonograme prác údržby na zverených objektoch-
spolupráca s dodávateľskými firmami.

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
ročný výkonnostný bonus;
finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
finančný príspevok pri životnom jubileu;
dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
možnosť odborného vzdelávania;
MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
priateľské pracovné prostredie;
zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore - elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz
B

Prax na pozícii/v oblasti
elektrikár

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
manuálna zručnosť, dôslednosť, precíznosť, schopnosť logicky rozmýšľať, flexibilita, samostatnosť, tímový hráč
osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 - samostatný elektrotechnik - podmienkou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!