custom-banner

Projektový manažér pre významnú spoločnosť

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2200 EUR
    Minimum začína od 2200 brutto + 10 % variabilná zložka. Výsledná výška mzdy závisí od predchádzajúcej praxe kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Pre nášho významného klienta hľadáme Projektového manažéra , ktorý doplní tím kolegov na projektovom oddelení.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za definovanie, plánovanie, koordinovanie a kontrolovanie úloh projektového tímu
- Zastrešenie stránky projektu od jeho prebratia od zákazníka až po celkovú realizáciu a spustenie
- Informovanie zadávateľa projektu o všetkých nových skutočnostiach, ovplyvňujúcich ukazovatele projektu (termín, kvalita, cena a pod.)
- Zabezpečenie zákazníckej stránky a poskytovanie informácií
- Dodržať stanovené ukazovatele ako sú termíny, rozpočet a kvalita
- Spolupodieľanie sa na optimalizácii projektu

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na zaujímavých projektoch
- 13., 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie
- Po zaškolení možnosť HO 1 deň do týždňa ( prípadne po dohode)
- Flexibilný pracovný čas
- Iné ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

Ak vás ponuka zaujala pošlite nám váš životopis v slovenskom jazyku. Ďakujeme pekne za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

- Skúsenosť na podobnej pozícií min. 2-3 roky v oblasti automotive, výroby , prípadne technického salesu
- Pro- zákaznícke smerovanie
- Znalosť AJ na plynulej úrovni
- Ovládanie práce s PC - MS Office a MS Project
- Rozhodnosť, prirodzená autorita, zrelá osobnosť
- Prezentačné zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)