Ak máš rád/rada výzvy, dynamickosť a chuť neustále sa učiť a rozvíjať, pridaj sa do nášho tímu. Čaká ťa priateľský kolektív a práca, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
- Zvyšovanie povedomia o bezpečnosti všetkých zamestnancov spoločnosti
- Podieľanie sa na tvorbe, aplikácií, vyhodnocovaní a dodržiavaní smerníc v oblasti BOZP
- Podieľanie sa na spracovaní, udržiavaní a aktualizácii posúdenia rizík a hodnoteniach nebezpečenstiev
- Zabezpečovanie všeobecných a odborných školení zamestnancov v oblasti BOZP, platnosti všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP, výkon vybraných školení
- Zabezpečovanie poskytovania a používania OOPP
- Riešenie nežiadúcich udalostí - šetrenie a vyhodnocovanie pracovných úrazov a iných úrazov, nebezpečných udalostí, chorôb z povolania a ohrození chorobou z povolania, prijímanie potrebných opatrení v zmysle platnej legislatívy
- Kontrola jednotlivých prevádzok/oddelení s uvedením nedostatkov, interné audity
- Spracovanie reportov, štatistík
- Kontrola dodržiavania zásad BOZP v podmienkach spoločnosti
- Plnenie úloh bezpečnostného technika vyplývajúce z platnej legislatívy (platných predpisov BOZP)

Benefity a ďalšie výhody:

- Flexibilný a fixný pracovný čas
- 4 extra dni voľna (tzv. sick-days)
- Valorizácia miezd: ročné zvyšovanie miezd v závislosti od výkonu
- Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Edenred karta
- MultiSport karta
- Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
- Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
- Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
- Deň zdravia, firemné darovanie krvi, vianočný večierok a iné akcie
- Teambuildingove aktivity
- Školenia a možnosti rozvoja
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok na svadbu
- Príspevok pri príležitosti životného jubilea
- Príspevok pri odchode do dôchodku
- Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
- Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Osvedčenie bezp. technika - podmienkou
Osvedčenie požiarneho technika - výhodou
Spôsobilosť v oblasti environmentu - výhodou
Predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii - výhodou
Flexibilita a schopnosť riešiť situácie v meniacich sa podmienkach
Analytické a logické myslenie
Samostatnosť a zodpovednosť
Organizačné schopnosti
Schopnosť efektívne komunikovať
Precízny a dôsledný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno