custom-banner

Elektrikár/Údržbár (Ref. č.: 12-18-43816)

Informácie o pracovnom mieste

- zabezpečovanie plynulého chodu technologických liniek, - vykonávanie elektrických opráv na strojoch a budovách, - diagnostikovanie porúch a zisťovanie ich príčin, - plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby, - vytypovanie náhradných dielov, - spolupráca pri zavádzaní nových zariadení do výroby, - vytváranie internej dokumentácie a jej aktualizácia, - neustále zlepšovanie výrobných procesov, - práca 1-4 zmennej prevádzke (podľa dohody s kandidátom).

Benefity a ďalšie výhody:

- koncoročný bonus do výšky mesačného platu, - bonus na dochádzanie do práce na mesačnej báze do 60€, - doplnkové dôchodkové poistenie, - teplá strava priamo v priestoroch závodu, - platené prestávky naviac, - sociálne aktivity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, - práca s najmodernejšími technológiami.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č.508/2009 Z.z. §22 alebo §23, - skúsenosti s čítaním elektrotechnickej dokumentácie, - logické a technické myslenie, - skúsenosti s vedením kolektívu (výhodou).

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Elektrikár
Dátum zverejnenia: 22.07.2024

Iné možnosti práce