custom-banner

Teamleader (Ref. č.: 12-18-43815)

Informácie o pracovnom mieste

- riadiť a viesť tím výrobných operátorov na pracovnej zmene, - zodpovedať za denne rozdelenie práce na oddelení, - zabezpečiť plnenie stanovených ukazovateľov výkonnosti, ich analýza a návrhy na zlepšenie, - motivovať tím výrobných operátorov k dosiahnutiu stanovených ukazovateľov výkonnosti, - vyberať ľudí do svojho tímu, plánovať a realizovať ich rozvoj, - zabezpečiť zaškolenie na pracovisku, - spracovávať dochádzku a podklady pre výpočet miezd pre svoj tím, - zodpovedať za dodržiavanie legislatívnych požiadaviek v oblasti bezpečnosti, - práca v trojzmennej prevádzke.

Benefity a ďalšie výhody:

- ročný bonus do výšky mesačného platu, - bonus na dochádzanie do práce na mesačnej báze do 60€, - doplnkové dôchodkové poistenie, - príspevok na dovolenku, - teplá strava priamo v priestoroch závodu, - platené prestávky naviac, - sociálne aktivity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, - zľavy na nákup našich výrobkov, - práca s najmodernejšími technológiami, - práca v príjemnom, bezpečnom a čistom prostredí.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- vodičský preukaz B - iniciatívny človek so schopnosťou motivovať a viesť svoj tím, - zodpovedný s chuťou učiť sa.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Vedúci výroby
Dátum zverejnenia: 15.07.2024

Iné možnosti práce