custom-banner

Mzdový účtovník/ účtovníčka (Ref. č.: 12-7-43807)

Informácie o pracovnom mieste

- spracovanie dochádzky od zákazníkov, - komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, Daňovým úradom, - spracovanie prihlásení a odhlásení zamestnancov podľa požiadaviek klientov a platnej legislatívy Zákonníka práce, - výpočet odvodov a daní z príjmov, - vedenie mzdovej evidencie zamestnancov, - sledovanie daňových povinností, plánovanie daní a dodržiavanie daňových predpisov, - zabezpečenie dodržiavania účtovných a daňových predpisov a noriem, - komunikácia s klientmi a iné administratívne a pridružené činnosti súvisiace s vedením účtovníctva, - spracovanie a vedenie účtovníctva spoločností, účtovných záznamov a finančných výkazov, - príprava mesačných, štvrťročných a ročných finančných výkazov, - overovanie a spracovanie faktúr a iných účtovných dokumentov, - spracovanie daňových priznaní a súvisiacich dokumentov.-

Benefity a ďalšie výhody:

- firemný automobil, - flexibilný pracovný čas (po skušobnej dobe možnosť HO).

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- KROS Omega - Pokročilý, - KROS Olymp - Expert, - Microsoft Word - Základy, - Microsoft Excel - Základy, - eDane - Pokročilý.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo / Mzdový účtovník
Dátum zverejnenia: 12.07.2024

Iné možnosti práce