Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Záhradník

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava - Lamač

Pozícia / odvetvie

Služby; Záhradník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-človeka s chuťou pracovať a starať sa o okolie reštaurácie na skrátený úväzok

Aké vlastnosti by si mal mať?

-spoľahlivosť
-zmysel pre detail
-zodpovedný prístup
-všetko ostatné naučíme

Náplň práce

-staranie sa o kvetinové záhony, trávniky, stromy a kry
-vytrhávanie buriny, strihanie
-vysievanie, kosenie trávnikov
-údržba vonkajšieho sedenia pre zákazníkov – zametanie, výmena vonkajších odpadkových košov, čistota dlažby
-triedenie obalov, lisovanie vytriedeného odpadu
-príprava zlisovaných a vytriedených balíkov na odvoz
-zametanie a umývanie dlážky v priestore lisovne
-činnosti spojené s vonkajšími priestormi reštaurácie

Za koľko budeš pracovať?

- Základná zložka mzdy je 5,00€/odpracovanú hodinu
+ Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,80€/odpracovanú hodinu
+ Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
+Príplatok za nočné zmeny 1,72€
+ Príplatok za sobotu 2,16€
+ Príplatok za nedeľu 4,31€
+Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
+ Bonus – v závislosti na pracovnom výkone

Aké výhody môžeš očakávať?

- Zľava na jedlo vo výške 50% a 30% v McCafé
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Motivačné akcie spravidla 1x za mesiac (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry a iné.)
- Nápoje zadarmo
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Príspevok pri narodení dieťaťa 200€
- Príspevok pri uzavretí manželstva 200€
- Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
-Multisportkarta

Podmienky pozvania na pohovor

- znalosť slovenského jazyka - úroveň B2

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť, ale vzhľadom na množstvo záujemcov budeme reagovať iba na uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Ponúkaný plat

800 - 900 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.