Vaša práca
je naším poslaním.

Ste skúsený vodič VZV? Ponuka prace v sklade! Mzda až 1250 €! Nástup IHNEĎ!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Myjava, Piešťany, Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Logistické činnosti:

- ukladanie a vykladanie výrobkov z regálov

- presun prázdnych prepraviek zo skladu na určené plochy

- vykonávanie nakladania a skladania nákladného vozidla

- ukladanie plných kontajnerov na príslušné dopravné prostriedky.

- zásobovanie k príslušným zásobovacím miestam alebo prepravným miestam

- preprava výrobkov v rámci výroby alebo zozbieranie výrobkov podľa časového rozvrhu

- triedenie a prechodné uskladnenie prichádzajúcich a odchádzajúcich výrobkov v skladových priestoroch

- sledovanie kvality

Pracuje sa v 3 zmennej alebo v 4zmenej prevádzke podľa potreby výroby!

Ponúkaný plat

1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

- základná mzda 1019,48 €/ mes. + variabilná odmena 10% + mesačné príplatky podlá ZP

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€) ALEBO stravne listky
- doprava zo smeru Myjava, Stará Turá, Piešťany, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- platny Preukaz VZV

- flexibilita

- spoľahlivosť

- zodpovednosť

- manuálna zručnosť

- skúsenosť s prácou v sklade (výhodou)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie