Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sanitár

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Partizánske
Partizánske


Pozícia / odvetvie

Sanitár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do tímu nemocnice hľadáme zodpovedného sanitára s nadšením pre prácu, ktorý bude poskytovať základnú starostlivosť v rozsahu štúdiom a odbornou praxou získaných vedomostí a zručností. Sanitár s odbornou spôsobilosťou v spolupráci so sestrou alebo praktickou sestrou-asistentom asistuje pri: * podávaní jedla dospelým osobám, * vykonávaní kompletnej hygienickej starostlivosti o osobu, * odborných liečebných úkonoch * manipulácii a polohovaní osôb, * starostlivosti o pacientov.

Ponúkaný plat

912 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti ProCare pre Vás aj Vašich blízkych bez dlhých čakacích dôb. Letnú detskú krajinu plnú dobrodružstiev, darčeky pri príležitosti MDD, Mikuláša.. a mnoho ďalšieho.  Výrazné zľavy na divadelné predstavenia, na ročné predplatné všetkých titulov vydavateľstva News and Media Holding. Podporujeme zdravý životný štýl- prispievame na multisport karty pre Vás a Vašich blízkych, organizujeme Mesiac zdravia, hradíme účasť na medzinárodných maratónoch. S vernostnou kartou Dr. Max, môžete nakupovať lieky za zvýhodnené ceny. Každý rok odmeňujeme všetky sestry, lekárov, ozp pozície a taktiež každoročne vyhlasujeme víťazov Ligy výnimočných. Poskytujeme granty pre lekárske aj nelekárske odbory, soft-skills workshopy a mnoho iného. Aktívne pristupujeme k študentom medicíny a ošetrovateľstva- organizujeme Letný Camp, vyhlasujeme Medika roka, Florence roka, zriaďujeme Virtuálne Anatomické Učebne a mnoho ďalšieho.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám Váš štrukturovaný životopis. Pokiaľ preferujete prácu na inom oddelení prípadne s iným úväzkom alebo len potrebujete bližšie informácie o inzerovanej pozícii, neváhajte nám zaslať Váš životopis, budeme Vás kontaktovať a radi zodpovieme na Vaše otázky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Empatická komunikácia Flexibilita Prax na pozícii sanitár, opatrovateľ, zdravotná sestra, zdravotnícky asistent výhodou Proaktívny prístup k práci

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre absolventov

Nie