Vaša práca
je naším poslaním.

Skladník VZV - mzda až 1400€ + zálohy! Ubytovanie ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • osvedčenie na vedenie VZV W1 (možnosť rozšírenia alebo obnovenia),
  • pokročilé skúsenosti s vedením VZV (čelné vozíky),
  • skúsenosti s manipuláciou veľkých bremien (Š – 4,2 m),
  • práca pri zásobovaní výrobnej linky obalmi,
  • práca na expedícii, vykladanie a nakladanie kamiónov z boku,
  • práca so skenerom.

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda: 1 144 €, výkonnostný bonus 13 %, príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

  • moderné a čisté pracovné prostredie,

  • navýšenie mzdy po SD po 1248 €,

  • 13.plat,

  • príspevok na cestovanie cca do výšky 50% vynaložených nákladov,

  • stravné v hodnote 7,3 € alebo fin. príspevok vo výške 5 €,

  • bonus za flexibilitu (zastupovanie),

  • príspevok na DDS vo výške 2% z hrubej mzdy,

  • odmena za zlepšovacie návrhy od zamestnancov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax minimálne 2 roky!

- platné oprávnenie VZV

- pracovitosť a spoľahlivosť

- dobrý zdravotný stav a ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie