Závozník odvozu

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Ivanská cesta, Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • pristavenie zbernej nádoby k vozidlu a manipulácia v súlade s popisom práce pre profesiu závozník
  • kontrola nádoby, či v nej nie je odpad, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie technologického zariadenia vozidla.
  • odomykanie a uzamykanie stanovíšť
  • zabezpečenie dôkazov o nesprístupnení stanovíšť, kontajnerov a iných porušení VZN
  • hlásenie opakovaných neštandardných situácií na stanovišti kontajnerov
  • vyprázdnenie nádoby a vrátenie na pôvodné stanovište v stave umožňujúcom jej riadne využívanie zákazníkom
  • po vyprázdnení zberných nádob odstrániť znečistenie, vzniknuté pri manipulácii so zbernou nádobou
  • pomáhať vodičovi pri cúvaní a pri prejazde neprehľadných komunikácií po vzájomnej komunikácii s vodičom
  • okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu nadriadených, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce

Ponúkaný plat

1338 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mesačná odmena vo výške 1338 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 1071 €/mes. + osobné prémie 267€ /mes. (25% základnej zložky mzdy, po skúšobnej dobe). 13. a 14. plat v zmysle KZ.

Benefity a ďalšie výhody

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spol...

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

7.7.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Za účelom pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-conten...

Pracovný čas: 5.45hod. - 14.15hod.
Pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov, možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu určitú a po osvedčení možnosť zmeny pracovného pomeru na neurčitý čas.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

  • zdravotná spôsobilosť (práca s bremenami)
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • dobré orientačné schopnosti a znalosť obsluhovaného územia
  • prispôsobivosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • ochota a schopnosť pracovať výhradne v exteriéri za každého počasia

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie