Hľadáme obchodného zástupcu na Západe Slovenska - pridajte sa k nášmu tímu!

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Práca vo svojom regióne - v mieste bydliska (od TN po BA); kancelária Nitra - Horné Krškany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 - 2000 EUR
    základná mzda + variabilná zložka
    Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúsenosti a schopností kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

Technické zameranie a skúsenosti s TZB sú povinné
Práca vo svojom regióne - v mieste bydliska (od TN po BA) - kancelária NR
Predaj produktov a služieb Giacomini Slovakia s.r.o.
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie firemných a nefiremných klientov
Návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia
Silná orientácia na akvizíciu vo firemnom sektore
Budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi klientmi
Aktívna osobná e-mailová a telefonická komunikácia na zisťovanie potrieb zákazníka a prípravu obchodných ponúk s riešeniami
Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
Aktívna spolupráca s ďalšími členmi obchodného tímu a ostatnými oddeleniami
Plánovanie a koordinácia návštev u existujúcich a potenciálnych klientov
Komunikácia s klientmi a príprava obchodných ponúk
Flexibilná pracovná doba v závislosti od potrieb klientov
Typický deň na pracovnej pozícii:

Plánovanie návštev u existujúcich a potenciálnych klientov
Oslovovanie nových klientov a vyhodnocovanie potrieb zákazníkov
Pracovná doba:

Pracovný čas od pondelka do piatka

Benefity a ďalšie výhody:

Motivujúci provízny systém
Služobný automobil aj na súkromné účely
Víkendy voľné
Služobný telefón a notebook
Teambuildingové akcie, súťaže a programy
Stravné lístky
Možnosť vzdelávania a školení
Priateľské pracovné prostredie
Stabilná a renomovaná spoločnosť
Zaujímavé projekty a motivovaný tím
Rozvoj v oblasti obchodu a marketingu
Pestrá ponuka benefitov a zamestnaneckých výhod

Spoločnosť Giacomini Slovakia s.r.o, si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie pozostáva z 2 výberových kôl - telefonický pohovor a osobné stretnutie na sídle firmy.

Obchodný zástupca pre BA + TN kraj
Riešenie problémov
Školenia a workshopy
Tímová spolupráca
Samostatnosť
Prezentácia produktov
Vyjednávacie schopnosti
Time-management
Dôveryhodnosť a serióznosť
Vzťahy so zákazníkmi
Vzdelanie: min. stredoškolské
Hard skills: prax v obchodnej sfére, prax v TZB obore
Soft skills: aktívne učenie, analytické myslenie, komunikačné a organizačné zručnosti, odolnosť voči stresu a flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B

Znalosti:

Google Forms, Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Používateľ MS Windows, Strojopis