NAY a.s.
Nay Elektrodom

Hľadáme nového člena nášho tímu - Referent tovarovej učtárne

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Tuhovská 15

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho NAYtímu hľadáme šikovnú kolegyňu, neváhaj a pridaj sa k nám.

Tvojou úlohou bude:

Evidencia dokladov: Správa a prideľovanie dokladov do Workflow SAP.

Kontrola údajov: Overovanie dodávateľských a odberateľských údajov na dokladoch.

Statusy dokladov: Priebežná kontrola a aktualizácia statusov vo WF SAP.

Účtovanie faktúr a dobropisov: Precízne účtovanie dodávateľských faktúr a dobropisov.

Riešenie rozdielov: Analyzovanie a riešenie množstevných a cenových rozdielov na faktúrach.

Komunikácia s dodávateľmi: Aktívne odsúhlasovanie sáld a obratov s dodávateľmi.

Kontrola príjmov: Dôsledná kontrola nevyparovaného príjmu a formálnej stránky vystavených dokladov.

Spolupráca: Intenzívna komunikácia s dodávateľmi, nákupným oddelením, predajňami a skladom.

Inventarizácia účtov: Riešenie špecifických prípadov a inventarizácia pridelených účtov.

Interné smernice: Riadenie sa podľa interných smerníc a postupov spoločnosti.

Flexibilita: Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného a podpora obchodných domov NAY.

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 100 € mesačne

Benefity a ďalšie výhody

  • príspevok na STRAVNÉ lístky NAD RÁMEC zákona
  • MULTISPORT karta na športové a rekreačné vyžitie
  • ďalšie benefity formou CAFETERIE (benefit si vyberieš sám/sama)
  • PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
  • DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
  • program ODPORUČ ZNÁMEHO za odmenu
  • vecný DAR pre najlepších zamestnancov
  • možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov
  • zaškolenie a VZDELÁVANIE v odbore
  • práca v DYNAMICKOM kolektíve

  • Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    6.7.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

    Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    • zodpovedný prístup
    • dôslednosť a flexibilita
    • schopnosť pružne reagovať a pracovať systematicky

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno