Vaša práca
je naším poslaním.

Si skúsený vodič VZV? Pridaj sa do nášho tímu. Možnosť pravidelných záloh, s platom až 1500€.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Hlohovec, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného vodiča VZV, ktorý sa pridá do nášho dynamického tímu. Vašou hlavnou úlohou bude manipulácia s tovarom v sklade, vrátane nakládky a vykládky tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka. Budete zodpovedný za presné a bezpečné uskladnenie tovaru, ako aj za jeho prípravu na expedíciu.

- Kontrola a evidencia prijatého a vydaného tovaru.

- Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku.

- Spolupráca s ostatnými členmi tímu a oddeleniami logistiky.

- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov pri manipulácii s tovarom.

Ak máte skúsenosti v oblasti logistiky, ako manipulačný pracovník alebo skladník, a máte platný preukaz vodiča VZV, neváhajte a prihláste sa. Ponúkame možnosť pravidelných záloh a atraktívny plat až do výšky 1500€.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 €

Benefity a ďalšie výhody

  • nadštandardné príplatky osobné ohodnotenie až 10 %

  • mesačný dochádzkový bonus až 50 €

  • ročný dochádzkový bonus až 100 €

  • doprava zo širokého okolia

  • zabezpečená možnosť ubytovania zdarma v blízkom okolí

  • stravné lístky formou príspevku

  • možnosť týždenných záloh

  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • preukaz VZV
  • pracovitosť
  • prax na VZV výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie