Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj s nami ako vodič VZV so mzdou až 1500 eur. Ubytovanie zdarma a zabezpečená doprava s viacerým smerov .

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky, Myjava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Nakládka a vykládka tovaru z nákladných vozidiel.

- Ukladanie tovaru na určené miesta v sklade.

- Kontrola a evidencia prijatého a vydaného tovaru.

- Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri zabezpečovaní plynulého chodu skladu.

- Údržba a starostlivosť o zverený vysokozdvižný vozík.

- Riešenie vzniknutých problémov a hlásenie akýchkoľvek nezrovnalostí nadriadeným.

Táto pozícia vyžaduje zodpovedný prístup. Ak máte skúsenosti ako manipulačný pracovník, skladník alebo vodič VZV, ste ideálnym kandidátom pre túto prácu. Skúsenosti z VZV sú výhodou ak však nemáte skúsenosti a  preukaz na VZV vieme vám ho zabezpečiť a zaškoliť vás na dannú pozíciu.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 €

Benefity a ďalšie výhody

  • nadštandardné príplatky osobné ohodnotenie až 10 %

  • mesačný dochádzkový bonus až 50 €

  • ročný dochádzkový bonus až 100 €

  • doprava zo širokého okolia

  • zabezpečená možnosť ubytovania  zdarma v blízkom okolí

  • stravné lístky formou finančného príspevku

  • možnosť týždenných záloh až 200 €

  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav,

- manuálna zručnosť,

- ochota -pracovať na zmeny,

- preukaz VZV,pracovitosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie