Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Lekár špecialista - ortopéd - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Prešov


Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Je pre Vás empatická komunikácia prirodzenou súčasťou dialógu nielen medzi pacientom a lekárom? Chcete pracovať v moderne zariadenej ambulancii? Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Čo bude Vašou náplňou práce? * poskytovať zdravotnú starostlivosť pacientom na ortopedickej ambulancii * vykonávať špecializovanú preventívnu činnosť v medicínskom odbore na základe získanej odbornej kvalifikácie v špecializačnom odbore ortopédia * diagnostikovať na základe vyšetrení ochorenie, stanovovať najvhodnejšiu liečbu * viesť zdravotnú dokumentáciu a vykazovať zdravotné výkony zdravotným poisťovniam * možnosť realizovať výkony v rámci úseku jednodňovej zdravotnej starostlivosti Čo od Vás očakávame: * vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a ukončenú špecializáciu v odbore ortopédia * zodpovedný prístup k práci a dôslednosť * analytické myslenie * schopnosť rozhodovať a riešiť kritické situácie * tímovosť

Ponúkaný plat

3000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať vždy o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú:
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- typ a výška úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- zaujímavý dodatočný finančný benefit - možnosť výkonov pre úsek jednodňovej zdravotnej starostlivosti


Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás naša ponuka? Zašlite nám životopis a dohodneme si stretnutie. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Láka Vás zaujímavé finančné ohodnotenie? Chcete pracovať v moderne zariadenom pracovisku? Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Poliklinika ProCare Prešov hľadá do svojho tímu lekára - špecialistu - ortopéda. Okrem práce na ortopedickej ambulancii ponúkame zaujímavý dodatočný finančný benefit - možnosť výkonov pre úsek jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Pošlite nám svoj životopis a dohodneme si stretnutie. Tešíme sa na Vás!

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre absolventov

Nie