custom-banner

Žeriavnik (Ref. č.: 3-10-43797)

Informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta sídliaceho blízko Košíc s dlhoročnou tradíciou na trhu hľadáme kolegov na pozíciu Skladník a Žeriavnik. Medzi hlavné pracovné činnosti úspešného kandidáta bude patriť: - príjem a výdaj materiálu - manipulácia s materiálom v sklade - balenie oceľových pások, zvitkov a hrán a príprava na expedíciu - viazanie bremien - výdaj výrobkov a nakládka kamiónov. - evidencia materiálu a pohybov v informačnom systéme (nutné základné zručnosti pri obsluhe PC) - práca v režime nepretržitej prevádzky (denná, nočná, voľno, voľno) - 12 hodinové pracovné zmeny s dvoma prestávkami na odpočinok. Práca aj počas sobôt, nedieľ a sviatkov. Aby sme nezabudli, činnosti v sklade sú vykonávané za pomoci vysokozdvižného vozíka a mostového žeriavu, preto je nutnosťou oprávnenie na obsluhu týchto zariadení.

Benefity a ďalšie výhody:

Medzi hlavné benefity patrí aj - pracovná zmluva na plný pracovný úväzok - komplexná starostlivosť a podpora pri výkone práce - príspevok zamestnávateľa na kartu Multisport - výkonnostné odmeny, polročné a ročné odmeny + ďalšie benefity, ktoré budú úredstavené úspešnému uchádzačovi na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Veľmi dôležité je, aby mal úspešný kandidát Žeriavnický preukaz tr. A-3+D.O a preukaz viazača bremien. Ak by aj náhodou nebol platný, je tu možnosť obnovenia platnosti osvedčenia po vzájomnej dohode. Takže si zrekapitulujeme základné požiadavky: - Žeriavnický preukaz tr. A-3+D.O a preukaz viazača bremien podmienkou. - Preukaz o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV výhodou - Schopný práce v noci, práce vo výškach - znalosť práce s počítačom - základné zručnosti (nie je podmienkou) - samostatnosť - fyzická zdatnosť - schopnosť počúvať s porozumením - zodpovednosť - technické myslenie - pozornosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo / Žeriavnik
Dátum zverejnenia: 14.07.2024

Iné možnosti práce