custom-banner

Kontrolór / Audítor kvality - Žilina

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1098 - 1350 EUR
    + 13. plat + príspevok na cestovné
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia je pre charakter práce vhodnejšia pre muža !

NÁPLŇ PRÁCE:
- vykonávanie kontroly kvality vstupných výrobkov
- vykonávanie kontroly kvality hotových výrobkov
- kontrola výrobného procesu
Práca je na 3 zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

- príspevok na cestovné do výšky 46 € podľa vzdialenosti od miesta trvalého bydliska / mesačne /
- stravné lístky v hodnote 5,48 € / deň ( 5,18 € hradené zamestnávateľom )
- 13. plat poskytnutý vo výške 50% v máji a 50% v novembri.
- mzdové zvýhodnenie za prácu v noci, sobotu a nedeľu, za načas cez týždeň a víkend
- odmeny pri pracovnom a životnom jubileu alebo darovaní krvi
- príspevok na dovolenku, rôzne darčekové poukážky za dosiahnutie tímových výsledkov
- vzdelávacie a jazykové kurzy, zľavy pre zamestnancov
- športové a kultúrne podujatia

- manuálna zručnosť, precíznosť
- schopnosť pracovať na 3 zmeny
- flexibilita, schopnosť pracovať v tíme
- prax na oddelení kvality výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity