✅Dáme ti prácu a naučíme ťa jazdiť na VZV.✅ Stačí vlastniť vodičský preukaz.☝ Mzda 1240€ + 13. a 14. plat ! Doprava zabezpečená a ZDARMA!

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

✅ Hľadáš prácu v sklade no nemáš skúsenosti? Všetko ťa naučíme - aj VZV preukaz vystavíme. ✅ Pridaj sa k stovkám spokojných zamestnancov. Žiadna prax nie je potrebná. Práca je vhodná pre mužov a pracuje sa na 2 zmeny. Neváhaj nás kontaktovať! Nástup je možný ihneď!☝ Náplň práce: ✔ jednoduché skladové a manipulačné práce s VZV, ✔ dopĺňanie materiálu na výrobnú linku, ✔ skladovanie paliet, prepraviek

Benefity a ďalšie výhody:

- na VZV ťa zaškolíme! - nemusíš mať skúsenosti - vhodné pre mužov - zaujímavé finančné ohodnotenie - bezplatná doprava do práce - školiace centrum pre nových pracovníkov - pravidelné prehodnocovanie mzdy - teplá strava v jedálni - práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti - pracovné oblečenie (aj vám ho operieme) - osobné ohodnotenie až do výšky 280€ - pracuje sa na 2 zmeny (dočasná zmennosť - v máji/júni plánované spustenie tretej zmeny - nočnej) - 13. a 14. plat Doprava z: Šaľa, Galanta, Sereď, Senica, , Jablonica, Hlohovec, Biely Kostol, Zavar, Brestovany, Trnava, Trnava-Prednádražie..

Všeobecne požadované znalosti:

☝ vek 18 rokov, ☝ vodičský preukaz skupiny B, ☝ ochota pracovať v nadčasoch (hlásené vopred)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno