custom-banner

Technik SMT liniek a vyber si zmennosť. ( 8hod a 12 hod.)

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1550 EUR
    Výsledná výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúsenosti a praxe uchádzača.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Pre nášho klienta hľadáme technika so skúsenosťou s opravou strojov v oblasti elektrotechniky prípadne automotive sektora.

Náplň práce:
- Výmena náhradných dielov na strojoch
- Podpora pri zavádzaní nových modelov do výroby
- Testovanie náhradných dielov
- Kontrola kondície SMT strojov na SMT linkách počas výroby
- Oprava strojov na SMT linkách od jednoduchých po zložité
- Tréning technikov
- Riešenie kvalitových problémov

Benefity a ďalšie výhody:

- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
- Koncoročný bonus
- Sick day
- Tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
- Podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
- Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
- Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
- Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
- Závodné stravovanie od 1,70€
- Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
- Náborová prémia do výšky 300€
- Životné a úrazové poistenie hradené firmou
- Odmena za odpracované roky
- Príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
- Príspevok pre školopovinné deti

Ak vás ponuka zaujala pošlite nám váš životopis v slovenskom jazyku. Ďakujeme pekne za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

- Platný certifikát (elektro vyhláška §21)
- Skúsenosti a znalosť SMT technológie - veľká výhoda
- Anglický jazyk - základy
- MS Office - základy
- Zodpovednosť a vysoká miera samostatnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)