Vaša práca
je naším poslaním.

Nástup ihneď! Operátor výroby - odmenou až 9€ /hod.!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- Práca na bodovacích a lisovacích strojoch
- Vizuálna kontrola dielov na základe daných špecifikácii
- Príprava a nastavenie strojov a zariadení pre výrobný proces
- Kompletizácia dielov a následná 100% kontrola kvality /komponenty tak       dosahujú kvalitatívne vyhovujúcu úroveň

Ponúkaný plat

9 EUR

Upresnenie platových podmienok

Odmena 9€/h

Benefity a ďalšie výhody

- Benefit čerpania záloh - Pomoc pri fakturácií - Zabezpečené ubytovanie a doprava - Stabilná a dlhodobá práca v prosperujúcej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Výborný zdravotný stav
- Manuálna zručnosť a logické myslenie
- Zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- Spôsobilosť na prácu v 3-zmennej prevádzke
- Predošlé skúsenosti s lisovaním výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie