custom-banner

Elektromechanik a elektrotechnik (Ref. č.: 3-9-43211)

Informácie o pracovnom mieste

Ak máte elektrotechnické vzdelanie a zaujímajú Vás vlaky a železničná doprava, tak to si budeme rozumieť a môžete sa stať našim novým kolegom. Budeme pracovať na tom, aby sme zvýšili bezpečnosť v železničnej doprave a predchádzali katastrofickým scenárom a nehodám. Naším denným chlebíkom v práci budú elektromontážne práce pri výrobe a inštalácii oznamovacích a zabezpečovacích zariadení pre železnice a súkromný sektor.

Benefity a ďalšie výhody:

Ak sa k nám pridáte, vieme Vám garantovať minimálne tieto benefity: - pružná pracovná doba - jednozmenná prevádzka - 5 dní dovolenky naviac - príspevok na stravovanie - príspevok na rekreáciu - firemná chata v Tatranskej Štrbe - firemné akcie - športový deň, vianočný večierok - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie A samozrejmosťou sú aj iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy, ktoré ale povieme pri osobnom stretnutí.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Na pozíciu je potrebné mať: - Vzdelanie elektrotechnické - Vodičský preukaz sk.B - min. §21 Veľkou výhodou bude aj to, ak budete mať: - prax v oblasti železničných zabezpečovacích a oznamovacích systémov - Anglický jazyk - Chuť učiť sa nové veci a brať svoju prácu zodpovedne, pretože to čo robíme pomáha mnohým ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Elektrotechnik
Dátum zverejnenia: 16.07.2024

Iné možnosti práce