custom-banner

Servisný technik výroby (Ref. č.: 11-18-43793)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného Servisného technika výroby do čistého a plne automatizovaného výrobného prostredia. Medzi hlavnú náplň práce radíme: - Zodpovednosť za plynulý a nepretržitý chod tlakového liatia. - Vykonávať preventívne - technologické, údržbárske a výrobárske práce s cieľom minimalizovania prestojov. - Zabezpečenie predhádzania prestojov na linkách. - Spúšťať odlievacie zariadenia a kontrolovať chod strojov a zariadení. - Vypisovať riadenú dokumentáciu, ktorá je súčasťou procesu.

Benefity a ďalšie výhody:

Medzi základné benefity ktoré ponúkame radíme aj: - príspevok na dopravu - príspevok do DDS - stravné až v hodnote 6,8€ za odpracovaný mesiac - Deň rodiny v lete - vianočný večierok aj s darčekmi - mikulášske predstavenie pre deti zamestnancov s darčekom - darčeková poukážka na Deň otcov a matiek - finančná jubilejná odmena - finančná odmena za osobné úspechy - svadba, narodenie dieťaťa - multisport karta - ročný bonus - čiastočné preplácanie cestovného

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou/nadstavbové odborné vzdelanie technického zamerania. - Prax na pozícii aspoň 1 rok. - Skúsenosti s pneumatikou, mechanikou a hydraulikou. - Ochota pracovať v 3-zmennej, prípadne 4- zmennej prevádzke. - Nemecký jazyk je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Inžinier údržby
Dátum zverejnenia: 14.07.2024

Iné možnosti práce