Manažér technického rozvoja pre sieť (m/ž)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
po zaškolení možnosť práce formou home office

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak máte elektrotechnické vzdelanie, veľmi dobré technické myslenie a ste predovšetkým tímový hráč, tak táto pozícia je stvorená práve pre Vás.
Budeme sa tešiť aj na Váš motivačný list a kľudne zaučíme absolventa VŠ, ktorý môže napredovať a kariérne rásť v rámci našej spoločnosti.

Aktuálne do nášho tímu rozvoja distribučnej sústavy hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže v súvislosti s rozvojom distribučnej sústavy najmä na hladine VN a s tým súvisiacim pripájaním odberateľov.

Vašou náplňou práce bude predovšetkým:

• Poskytovanie konzultácii technického poradenstva v súvislosti s pripájaním nových významných odberateľov
• Zabezpečenie vypracovania technických analýz, štúdii a rozborov pripájania, slúžiacich pre podporu rozhodovania investorov o pripojení
• Návrhy variantných technických podmienok pripájania odberateľov na úrovni VN / NN so zabezpečením výpočtov chodu siete, spätných vplyvov pripojení na kvalitu elektrickej energie v DS
• Určovanie technických podmienok pripojenia pre odberateľov
• Riešenie žiadostí a podnetov pre pripojenie odberateľov
• Definovanie zámerov distribučnej sústavy pre spracovateľov a riešiteľov územných plánov miest a obcí, projektantov pripojení s poskytnutím výpočtov chodu sietí
• Koordinácia územných plány miest, obcí a vyšších územných celkov s aktívnym vstupom do procesu
• Definovanie stratégie rozvoja distribučnej sústavy najmä na napäťovej úrovni VN v strednodobom a dlhodobom pláne
• Tvorba metodík, smerníc, zásad budovania sústavy najmä na napäťovej úrovni VN
• Podpora riešenia požiadaviek na odberateľov najmä na úrovni VN (technické podmienky pripojenia do DS, zazmluvnenie fáz projektu, kontrola termínov, vyjadrení k jednotlivým stupňom projektových dokumentácií
• Metodické riadenie, tvorba aktov a procesov pri rozvoji distribučnej sústavy návrhy vlastných investičných požiadaviek
• Možná participácia na zmenách pri vnútorných procesoch, legislatívy, noriem s následnou analýzou a implementáciou do interných postupov.
• Možná aktívna účasť na vzdelávacích podujatiach; štúdium odbornej literatúry
• Participácia na projektoch

Ponúkaný plat

2200 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2200 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 5 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Finančný príspevok na stravovanie 5,85 EUR netto bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.6.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2200 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K uvedenej mzde prináleží výkonnostná odmena vo výške 5 %, ktorá je vyplácaná z ročnej základnej mzdy na základe 100 % plnenia ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 30.06.2024

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §21 podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*MS Office - užívateľská úroveň
*AutoCad - výhodou
*SAP - výhodou
*Veľmi dobré komunikačné zručnosti
*Technické myslenie
*Rozhodnosť
*Inovatívnosť
*Schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
*Ochota príležitostne cestovať

Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B