Vaša práca
je naším poslaním.

Máš prax na VZV? Tak neváhaj nás kontaktovať a zarábaj až 1500€ + zabezpečená doprava!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava; Senica, Skalica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • zásobovanie výrobných liniek;
  • výkladka kamiónov;
  • udržiavanie poriadku okolo regálov na všetkých radoch na logistike;
  • zaskladňovanie materiálu;
  • uzatváranie a ukladanie palety na predpísané miesto;
  • skenovanie materiálu a chystanie objednávky.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1025 € + mesačný bonus až 150 € + VZV príplatok 230 € + poobedný príplatok 0,35 €/ hod.

Benefity a ďalšie výhody

  • 13. a 14. plat vyplácaný na základe splnenia cieľov;

  • 25% prémia za nadčas (v nedeľu 50%);

  • 0,28€/deň príspevok na pranie;

  • Stravovanie v jedálni za 1€;

  • Možnosť týždenných záloh !!!

  • poobedňajší príplatok 0,35 €/ hod. nad rámec zákona;

  • VZV príplatok do 230€;

  • dochádzková a výkonnostná prémia až 150€;

  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

  • prax v automobilovom priemysle v oddelení logistiky výhodou;
  • ochota učiť sa nové veci, pracovitosť;
  • preukaz vodiča VZV;
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie