Vaša práca
je naším poslaním.

Skladník s možnosťou zarábať až 1400€ mesačne a ubytovaním zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šahy, Trebišov, Želiezovce

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- práca so skenerom
- osvedčenie na vedenie VZV W1
- práca pri zásobovaní výrobnej linky obalmi
- pokročilé skúsenosti s vedením VZV (čelné vozíky)
- skúsenosti s manipuláciou veľkých bremien VÝHODOU
- práca na expedícii, vykladanie a nakladanie kamiónov z boku

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

- základná mzda 1100€, po skúšobnej dobe navýšenie na 1200€ + výkonnostný bonus 13 % + zákonné príplatky + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- 13. plat - stabilná práca - príspevok na cestovanie - moderné a čisté pracovné prostredie - navýšenie mzdy po skúšobnej dobe - stravné v hodnote 7,3 € alebo fin. príspevok vo výške 5 €

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- logické myslenie
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- chuť učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie