custom-banner

Vodič vysokozdvižného vozíka s ubytovaním! (Ref. č.: 100-21-43785)

Informácie o pracovnom mieste

Práca v automobilovom priemysle vo výrobe svetlometov na pozícií Vodiča vysokozdvižného vozíka na oddelení externej/internej logistiky. Miesto výkonu práce : Krušovce Práca v trojzmennom režime (pondelok-piatok). Náplň práce: - Fyzické preberanie materiálu na príjme. - Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému. - Inventúry skladových zásob. - Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby. - Prevoz a príjem hotových výrobkov do expedičných skladov. - Príprava hotových výrobkov na expedíciu podľa požiadaviek zákazníkov. - Obsluha VZV a manipulačnej techniky. - Používať pri práci predpísané pracovné prostriedky a pridelené OOPP. - Udržiavania čistotu a poriadok na pracovisku v súlade s 6S a TPM a štandardami a pravidlami bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity a mzdové podmienky : - mzdové podmienky 1250-1300€/brutto, - nástupný plat 990€ + 15% mesačný variabilný bonus - po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 1020€ + mesačný variabilný bonus 15% - odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€, - vianočná a dovolenková prémia – spolu až 1300€, - zákonné príplatky za prácu cez víkend, - strava v závodnej jedálni priamo na výrobnej hale, - firemná doprava z okolia zabezpečená, Ubytovanie zabezpečíme. Viac info Vám poskytneme na tel.č. 0911 037 765.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky : - Platné oprávnenie na obsluhu VZV, - Prax na pozícií v logistike, - Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke, - Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci, - Základná počítačová gramotnosť, -Technické myslenie, - Manuálna zručnosť,

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Skladník
Dátum zverejnenia: 19.07.2024

Iné možnosti práce