Kundendienstmitarbeiter für Front Office Abteilung

The offer is inactive, it is not possible to respond to it.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Place of work:
 • Salary offered (basic salary):
  1300 EUR
  Od 1300 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
  Show more
 • Type of employment:
 • Start date:
  dohodou (ASAP)

Job information

Kde inde využiť Vašu aktívnu znalosť nemčiny ak nie na Front office oddelení? Toto oddelenie poskytuje aktívnu zákaznícku podporu pre našich existujúcich nemecky hovoriacich zákazníkov - nejedná sa o konečných zákazníkov, ale veľké retailové spoločnosti, s ktorými spolupracujeme.

Čaká Vás denná aktívna telefonická a emailová komunikácia v nemčine, poskytovanie podpory a informácií zákazníkom, ktoré sa týkajú stavu tovaru na sklade, doručovacieho či reklamačného procesu ako aj denná komunikácia s Key account managermi zodpovednými za jednotlivých zákazníkov.

Dôležitá je dobrá organizácia práce, schopnosť posúdiť prioritu úloh a takisto schopnosť pracovať a orientovať sa v systémoch ako SAP/Excel a pod.

Generally required knowledge:

* AKTÍVNA znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutná - celodenná komunikácia telefonicky aj mailovo
* Znalosť aj anglického jazyka je veľmi vítaná
* Skúsenosť so zákazníckym servisom (napr. predchádzajúca prax v oblasti objednávkového procesu, reklamácií, zvládania námietok a sťažností, poskytovania riešení a odpovedí na všeobecné dotazy od zákazníkov) v trvaní ideálne aspoň 1 rok. Prijmeme ale aj šikovného, jazykovo zdatného absolventa.
* Prozákaznícky prístup, príjemné vystupovanie, snaha vyriešiť zákaznícku požiadavku
* Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v nemeckom jazyku (dobrá gramatická znalosť)
* Samostatnosť, dôslednosť, schopnosť rýchlo sa učiť a ,,nasávať" informácie a takisto prioritizovať prichádzajúce úlohy
* Ochota pracovať niektoré dni do 17:00 (nie každý deň pracujete do 17:00, v tíme sa ľudia striedajú so službou do 17:00 - v priemere to vychádza 1x týždenne na človeka)

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Employee requirements

 • Minimum required education:
  stredoškolské s maturitou
 • Language skills:
  Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
 • Suitable for graduates:
  Yes