custom-banner

Elektroúdržbár v strojárskej spoločnosti (Ref. č.: 118-10-43772)

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Maš skúsenosti s elektroúdržbou? Práca so strojmi ťa baví? Tak hľadáme práve teba! Tvojou náplňou práce bude: - preventívna údržba na pridelených strojoch a zariadeniach podľa stanoveného plánu, - bežná údržba strojoch a zariadeniach, - podpora pre mechanika pri opravách na výrobných zariadeniach, - technicka podpora pre projektové tímy, - navrhovanie a realizácia technických riešení podľa požiadaviek, zaznamenávanie zmien v technickej dokumentácii, - spolupracovať pri analýzach, anomálnych stavov, - práca v SAPe (vyhľadávanie náhradných dielov),

Benefity a ďalšie výhody:

- príspevok zamestnanca na stravu len 1€, - príspevok na dopravu podľa km, - príspevok na benefity 90€ / ročne, - vianočný balíček, mikulášske balíčky, - refferal bonus 100€, - odmena pri pracovnom a životnom výročí, - bonus po odpracovaní 1 roku v spoločnosti, - mesačná odmena za lojalitu od 2 rokov vo firme, - zľavy na nákup bielej techniky a ďalšie benefity.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- minimálne výučný list s elektotechnickým zameraním, - platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnickej vyhlášky podľa §21, - prax v oblasti výhodou, - skúsenti s programom SAP výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity