Agent kontaktného centra pre Nemocnicu Bory

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa prvým kontaktom pre vonkajší svet, ktorý poskytuje základné informácie o nemocnici novej generácie Bory a prispejte k pozitívnemu vnímaniu zdravotníctva. Pre našich pacientov sme k dispozícii od 7:00 do 17:00 počas pracovných dní. Miesto výkonu práce: Staré Grunty; Mlynská dolina Čo bude Vašou náplňou práce? * prijímate telefonickú a emailovú komunikácie s klientami a pacientami * prepájate pacientov na jednotlivé ambulancie a oddelenia * poskytujete všeobecné informácie o nemocnici * rezervujete termíny vyšetrení a prijímate podnety od klientov a pacientov; zaznamenávate ich do interného systému nemocnice * budujete a rozvíjate dobré vzťahy s pacientami * spolupracujete s kolegami v nemocnici a na centrále   Doplňujúca informácia: Pracovná doba je flexibilná a s ostatnými členmi si na týždennej báze dohadujete zmeny na ďalší týždeň. Zvyčajne vychádza poobedná zmena 1x za týždeň a víkendová zmena 1x do mesiaca.   Čo od Vás očakávame: * empatická komunikácia * organizačné schopnosti a schopnosť plánovať * flexibilita * zodpovednosť * skúsenosti s prácou na podobnej pozícii sú veľkou výhodou

Ponúkaný plat

1040 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- príjemný kolektív a rodinnú atmosféru
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- po zaškolení možnosť práce z domu
- benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno